معرفی محصول

کمپرسور شش سیلندر کوپله مستقیم گراسو

توضيح فارسي : -کمپرسور یونیت شده بصورت کوپله ی مستقیم جهت مصارفی که کمپرسور با دور بالا باید راه اندازی شود

______________________________________________________________________________________________________-

-سیستم سرمازا در موقعی مورد استفاده قرار می گیرد که درجه حرارت محوطه ای و یا جنسی را بخواهیم از درجه حرارت محیط پائین تر بیاوریم و یا اینکه در یک درجه حرارت معین نگاه داریم این عمل پایین آوردن درجه حرارت و یا ثابت نگاه داشتن آن با عمل تبخیر در سیستم سرمازا ایجاد می شود . در سیستم سرمازا از تبخیر یک مایع سرمازا استفاده می شود که فشار آن به طور مصنوعی پایین آورده شده است . حرارت لازم برای تبخیر مایع سرمازا از محیط اطراف و یا از جنسی که می خواهیم درجه حرارتش را پائین بیاوریم گرفته می شود .
عمل کمپرسور در این سیستم پائین آوردن فشار محوطه تبخیر با مکش مداوم بخار تبخیر شده از محوطه تبخیر می باشد. بنابراین اگر اسم این ماشین را پمپ مکنده میگذاشتن مناسب تر بود . انتخاب اسم کمپرسور شاید باین علت باشد که این ماشین بخار یا گازهایی را که مکیده است دومرتبه متراکم نموده و درجه حرارت آن را به حد زیادی بالا می برد . تراکم گاز یا بخار یا بالا رفتن درجه حرارت آن امکان تبدیل گاز یا بخار را به مایع در درجه حرارت محیط میدهد و این عمل در یک کندانسور هوائی یا آبی انجام می شود . مایعی که به این ترتیب به دست می آید دو مرتبه به تبخیر کننده فرستاده می شود تا دو مرتبه در آنجا تبخیر شود . در خط انتقال مایع از کندانسور به تبخیر کننده تنظیم کننده مایع نصب می شود تا مقدار مایع مبردی که به تبخیر کننده فرستاده می شود بحد مورد نیاز باشد .
کار صحیح کمپرسور بستگی به کار مرتب و صحیح سایر وسائل موجود تاسیسات دارد . مثلا اگر در موقع نصب سایر وسائل کثافت و مواد اضافی وارد سیستم بشوند کار کمپرسور دچار اشکال خواهد شد. بنابراین در صورت بروز عیب در کمپرسور لازم است که به دنبال علت در سایر وسائل گشت و یا انکه کم و یا زیادی مقدار مایع مبرد در سیستم را کنترل نمود.
بنابراین داشتن دستورالعمل کاربرد تاسیسات مهم است تا در صورت بروز اشکالی در سیستم قبل از اینکه اشکال سبب از کار افتادن تمام تاسیسات بشود در رفع آن اقدام فوری نمود.

-مقايسه چيلرهاي جذبي و تراکمي
چيلرهاي جذبي از بعضي لحاظ شبيه چيلرهاي تراکمي عمل مي کنند که مهمترين اين شباهتها عبارتند از:
الف - در اواپراتور از گرماي آب تهويه ساختمان براي تبخير يک مبرد فرار در فشار پايين استفاده مي گردد.
ب - گاز مبرد فشار پايين از اواپراتور گرفته شده و گاز مبرد فشار بالا به کندانسور فرستاده مي شود.
ج - گاز مبرد در کندانسور تقطير مي گردد.
د - مبرد در يک سيکل همواره در گردش است._____________________________________________________________________________________________________

-شرکت دنا صنعت سرما مجری در صنعت برودت و نصب انواع ماشین آلات و تجهیزات برودتی

قيمت ها:

  ریال

اطلاعات بيشتر :

www.denasanatco.com

واحد شمارش :

دستگاه

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

9978

دنا صنعت سرما | محصول